הלקוחות שלנו ממליצים עלינו

יפה מקסימוב - אמביאנס

יפה מקסימוב - בעלת רשת מרכזי אסתטיקה

“אנו ביפה מקסימוב מרכזי אסתטיקה משתמשים בתוכנת דוקטור מעל ל-15 שנים (!). הדבר הראשון הראוי לשבח הוא השירות יוצא הדופן שאנו מקבלות מהם באופן יומיומי. טכנאים מקסימים, סבלניים והכי חשוב – מקצועיים ומוכשרים. למרות העובדה שמעטות הפעמים שנפגשנו פנים אל פנים (כל העזרה נעשית טלפונית או בהשתלטות מרחוק) אנו מרגישות שהחבר׳ה האלה הם חלק מהמשפחה. דבר נוסף הוא הרצון האמיתי ללמד אותנו דרכים להתייעלות מערכת הניהול ורעיונות לניצול מקסימום המשאבים שהתוכנה מסוגלת לתת. התוכנה כשלעצמה ידידותית וקלה לתפעול, גם לאנשים ללא גישה טכנולוגית או ידע מקדים בתוכנית רפואיות. יתרון עצום נוסף הוא שבאפשרות התוכנה לגדול יחד עם העסק – הוספת חדרי טיפול, מטפלות ואפילו סניפים. אנו ממליצות בכל פה על תוכנת דוקטור זו הבחירה הנכונה בהחלט לכל מרפאה או עסק הצריך תוכנה לניהול יומן לקוחות. שירות 5 כוכבים"

הדסה אופטימל

יורם לוינברג - מנכ"ל ובעלים, מהלקוחות הראשונים של תוכנת דוקטור

אני לקוח של התוכנה 25 שנה בדיוק, מחשב לוינברג, ליוויתי את הפיתוח עוד מתחילת הדרך כשהמערכת הייתה ב- DOS".

את ההתקנה הראשונה של דוקטור ביצע לוינברג כאשר שימש כמנהל אדמינסטרטיבי של מרפאות השיניים של מכבי שירותי בריאות.

"היו כבר כל מיני מערכות פשוטות, אבל זו הייתה התוכנה הכי ידידותית. לא היה צורך להתאים אותה במיוחד לרפואת שיניים. הסיבה שהמשכתי עם המערכת היא שבדוקטור יודעים להתאים פתרון איכותי לכל פנטזיה של כל מרפאה. מה שרצה רופא שיניים במרפאה אחת לא תמיד מתאים למה שרוצה אחר. יש אחד שעובד פר טיפול ואחד עובד לפי תוכנית. בדוקטור ידעו להתאים את הפתרון לצרכים", אומר לוינברג. "מאז, לכל מקום שהלכתי אליו לקחתי איתי את דוקטור".

יחד עם הדסה אופטימל, לוינברג מנהל כיום 3 חברות בתחום הרפואה האסתטית ומוקד מרכזי, שכולם מנוהלים באמצעות דוקטור. אחת מהחברות היא בלה קונטור להצרת היקפים, הכוללת 17 מרפאות. הדסה אופטימל מספקת מגוון טיפולים הכוללים אולטרה סאנוד להצרת היקפים, בדיקות סיכון לשבץ מוחי, מרכז לזיהוי וריפוי שומות דיגיטלי ועוד.

האתגר המרכזי: ניהול מאגר הנתונים
אחד האתגרים שעומד כיום בפני מרכזי טיפול, לפי לוינברג, הוא ניהול נכון של מאגר הנתונים של החברה.

"כיצד אתה הופך את הפרסום למתעניינים, ואיך אתה הופך את המתעניינים ללקוחות. איך אתה הופך את הלקוחות לשגרירים, ומבצע אפסייל והופך לקוח לקבוע. כדי להתמודד עם האתגר אנו מקימים כרגע מערך מעקב וניהול של למתעניינים חדשים, אשר מותאם לצרכים שלי".

המערכת החדשה כוללת מעגל קליטת לקוחות, כולל הפנייה ישירה של הלידים מהאינטרנט אל הגורם המתאים בהתאם לפרוצדורה המבוקשת – רפואית או אסתטית. כשהכל מחובר למערכת החשבונאית, כדי לאפשר ניתוח אמיתי של עלויות תוכנית טיפול, ומעקב מדויק אחר תשלומים ותהליכי גביה.

"המערכת גם מספקת לי ניהול כספי מושלם, כולל כל הדוחות לשליטה בפעילות. עם התאימות של התוכנה לסליקה של פלאקארד ולניהול החשבונות, אני מקבל פתרון כולל".

אחד מהכלים המאפשר לרשת המרפאות לעמוד באתגר, הוא שימוש בהתראות כדי לספק תזכורות אוטומטית ללקוחות.

"ללא תזכורת, מדובר בכמעט 50% מהמתעניינים שלא מגיעים לפגישה ראשונה", מסביר לוינברג את חשיבות המערכת.

הבטחות צריך לקיים ולהוכיח

אחד מהנושאים אותם מקדם לוינברג הוא מחוייבות לתוצאה. בלה קונטור שבבעלותו מפעילה מדיניות על פיה, אם לא ירדת בהיקף של לפחות 4 סניטמטרים אתה זוכה בכל הכסף בחזרה.

"זהו שוק שמלא בחלומות והבטחות ומלא בפנטזיות. צריך להעביר את השוק למהלך במסגרתו אם אתה מבטיח – תוכיח", אומר לוינברג.

לשם כך מבצע לוינברג צילום ומדידה לפני ואחרי של כל מטופל ומציג את התוצאות בפניהם. את הכל הוא מתעד בתיק המטופל במערכת דוקטור. בדרך זו הוא מסוגל להציג בפני הלקוחות תוצאות ברורות, ולהתמודד עם לקוחות שציפו לתוצאות לא מציאותיות מהטיפול.

השירות מנצח

"הדבר היוצא דופן בחברת דוקטור – לא נתקלתי בשירות כזה אף פעם", אמר לוינברג. "החל מהמענה האלקטרוני, מרגע שאני פותח קריאת שירות אונליין דרך האתר, תוך כמה דקות אני מקבל שיחת תמיכה. ועד לביקורים יזומים, בהם הצוות תמיד דוחפים להתייעל ויוזמים רעיונות ופתרונות".

לסיכום, ממליץ לוינברג לכל אחד לבקש להתנסות בתוכנה לתקופה. הוא נזכר כי בתחילת הדרך, אפשרו לו בדוקטור לעבוד על שתי המערכת במקביל במשך חודש כדי לבחון את בעצמו איזו תוכנה עדיפה. דוקטור יצאה כשידה על העליונה.

בין לקוחותינו