זה כל ההבדל: איך לבחור נכון את מערכת ניהול המרפאה שלך?

ניהול משאבי הארגון

בחירת תוכנה לניהול מרפאה היא לא רק החלטה שתעזור לך בניהול השוטף של העסק שלך, אלא גם תשיב עבורך על שאלות שאולי לא ידעת שחיפשת עליהן תשובה!

עניין אותך לדעת איך להקטין משמעותית את תופעת ה-NO SHOW במרפאה?

איך לחסוך את תהליך ייצוא הקבצים להנה"ח ולהשיג סדר וארגון מקסימליים?

איך להגיע ללקוחות פוטנציאליים עם טלמרקטינג לניהול לידים שלא יצריך שבועות של למידה?

 

תוכנה לניהול מרפאה יכולה לפתור את כל הבעיות האלו ועוד רבות אחרות בצורה פשוטה וידידותית. למעלה מזה, היא גם אמורה לעשות זאת באופן המותאם ביותר אישית עבורך ועבור מאפייני העסק שלך. אך לפני שתכניסו מערכת ניהול מרפאה חדשה לבית העסק, חשוב לבדוק את הימצאותם של מספר יתרונות הכרחיים אשר יבטיחו מעבר בטוח ושקט לסביבה הדיגיטלית החדשה.

 

מערכת אינטואיטיבית וברורה- ככל שמערכת ניהול המרפאה תאופיין בממשק משתמש נוח וברור יותר לשימוש, כך צוות המרפאה יתפעל אותה בצורה מהירה ויעילה יותר במצבים המצריכים זריזות וערנות מאנשי הצוות. 

מערכת אינטואיטיבית וקלה לשימוש, עם ניווט פשוט המשלב פונקציונליות גבוהה הוא מרכיב הכרחי להצלחתן של הפעולות היום-יומיות במרפאה כמו זימון תור למטופל, שליפת מרשמים וקבצים מהמערכת או אף התממשקות עם סנסורים דיגיטליים ומכשירי הדמיה רפואיים.

 

מערכת יציבה- בין אם המערכת מסנכרנת פעילות בין מספר רב של סניפים ובין אם היא פותרת בעיות בזמן אמת בעבור משתמש אחד, העבודה השוטפת של המרפאה חייבת להיות מגובה על גבי מערכת טכנולוגית אמינה, יציבה וחזקה. 

תוכנה יציבה תשרת אתכם שנים רבות, וחשוב שתעשה זאת באופן עקבי ומהיר ללא קריסות, כך שלא יעלה הצורך להחליף אותה ולאבד את הנתונים הרבים והחשובים של מרפאתכם. תוכנה שמתממשקת עם כל מערכת הארגון שלכם, תחסוך בוודאות את מרבית טעויות האנוש האפשריות בהליך ניהול המרפאה השגרתי.

 

מערכת חסכונית- הצורך אשר הביא לפיתוחן של תוכנות ניהול המרפאה, נבע ללא ספק מכך שכאשר ישנם יותר מטופלים במרפאה, ישנה גם הרבה יותר עבודת תיעוד נתונים בכרטיסי המטופלים. תיעוד נתונים בצורה ממוחשבת על גבי מחשב או טאבלט, נחשב למתקדם וחסכוני יותר מבחינת ניהול משאבים וכוח אדם. פרטיו של מטופל הנרשמים על פתקיות דביקות, מספרי טלפון ליצירת קשר מפוזרים בעמדת הקבלה למרפאה, ומרשמים בדף ועט- הפכו מזמן לנחת העבר.

תוכנות דיגיטליות לניהול מרפאות מוכיחות כבר בחודש הראשון את החיסכון בזמן שהן מעניקות לרופא המטפל, לצוות הרפואי ולא פחות חשוב, גם למטופלים.

 

 

כאשר הרופא מתקשה להבין את כתב ידם או כוונתם של פקידי הקבלה או סייעתרופא השינייםשלו בעודם מזינים נתונים ידנית, נפגם תהליך העבודה של הרופא וניהול הזמן שלו אינו פרודוקטיבי.

תוכנות דיגיטליות לניהול מרפאות מוכיחות כבר בחודש הראשון את החיסכון בזמן שהן מעניקות לרופא המטפל, לצוות הרפואי ולא פחות חשוב, גם למטופלים.

החלטת להתייעל בניהול מרפאתך ולעבור למערכת ניהול?

אנו ממליצים לך לעשות את המעבר לתוכנת ניהול המרפאות המובילה בישראל: תוכנת Clinix  DOCTORהיא תוכנה לניהול מרפאות, מרכזים רפואיים, חדרי כושר, מכונים וקליניקות ממגוון תחומי טיפול, ולה למעלה מ-100,000 משתמשים פעילים (כבר אמרנו מערכת יציבה?)

תוכנת  Clinix  DOCTORכוללת מגוון רחב של פתרונות וכלים החל מניהול מרשמים, הפניות, ניהול מלאי, תקשורת מול מטופלים ולקוחות, שיווק ועוד..

 

למידע נוסף,

צרו קשר עם DOCTOR Clinix בטלפון 073-222-9000 כדי לדבר עם איש מקצוע בתחום הגנת המידע הדיגיטלי.