איך תנהלו את הקליניקה שלכם בצורה נכונה?

ניהול קליניקה הינה משימה לא פשוטה, ואף מאוד מסובכת במידה ואין לכם את הכלים הנכונים לעבוד, לנהל ולסדר את הקליניקה שלכם. אז בטח תוהים איך אפשר לנהל קליניקה כמו שצריך? התשובה פשוטה – דרך מערכת לניהול מרפאה הנקראת DOCTOR Clinix שחברת דוקטור פיתחה.

איך התוכנה שלנו תסדר את העבודה שלכם בקליניקה?

DOCTOR Clinix –  מספקת פתרון מקיף לניהול קליקות. זוהי תוכנה המשלבת בתוכנה לניהול מטופלים וניהול קליניקה במערכת אחת משולבת, קלה, נוחה ויעילה לשימוש. תוכלו ליהנות מניהול זמנים, יומני מטופלים, דרך להוציא חשבוניות ומערכת לידים בצורה שתחסוך לכם זמן וכסף. 

התוכנה שלנו בעצם מעניקה לכלל משתמשיה מספר לא מבוטל של כלים לניהול נכון, יעיל ומסודר של כל המידע והצרכים של הקליניקה שלכם. כך אתם נהנים מתוכנה לניהול מטופלים המאפשרת לכם לדעת מתי יש תורים, אילו מטופלים יגיעו ואילו לא, תוכלו לפתוח לכל מטופל בפני עצמו "תיק רפואי" ובו אתם תעדכנו מתי שצריך את התיק ותוכלו לראות את כל ההיסטוריה הרפואית של המטופל ותוכלו לדעת איזה טיפול יתאים לו. זה מאוד יעזור לכם בניהול המרפאה שלכם. 

ניהול קליניקה

תודות לטכנולוגיה המתקדמת של ימינו אנו יכולים לעבור לעבודה שהיא כולה דיגיטלית המפנה לכם מקום וחוסכת המון ניירת שפעם הייתה בשימוש והייתה מצטברת לכם בקליניקה סתם. כיום, אפשר עדיין לאחסן את הניירת כגיבוי, אבל המערכת לניהול קליניקה שלנו עובדת על טכנולוגיית הענן, שבה אתם מחוברים למאגרי מידע ולמערכת שמבצעת גיבויים לכל הנתונים שבה.

יתרונות התוכנה שתאפשר לכם להיות הכי יעילים שיש

חברת דוקטור מערכות בע"מ פיתחה את התוכנה לניהול מטופלים, וממשיכה לפתח אותה תוך הקשבה לאינספור משובים שקיבלנו מלקוחותינו ומתובנות שהסקנו תוך כדי תנועה. לאחר שהבנתם כיצד התוכנה שלנו עובדת ויכולה ליעיל לכם את העבודה בקליניקה שלכם, בואו לגלות אילו יתרונות יש לה בשביל לעזור לכם לנהל נכון את הקליניקה שלכם.
להלן היתרונות שיש לתוכנה:

  1. שירות ותמיכה – לקוחותינו מקבלים טיפול בפניות ותחזוקת שירותים בסטנדרטים בינלאומיים. אנו עובדים במספר ערוצים בשביל לאפשר לכם ליצור איתנו בדרך הנוחה לכם.
  2. חסכון בזמן ובמשאבים – כל קליניקה מקבלת מן התוכנה נתונים ותובנות שאפשר להפוך אותן לפעולות. שזהו חסכון ענק במשאבי כוח אדם וזמן. זה מכוון את הפעילות העסקית שלכם להיות ממוקדת בפעולות השיגרתיות.
  3. התוכנה מעניקה יציבות קליניקה שלכם –  DOCTOR Clinix מאפשרת ניהול מרפאה חלק ומהיר במספר רב של עוסקים במקצוע, משתמשים בתוכנה ומטופלים שנמצאים בתוך המערכת.
  4. התאמת המערכת שלנו לצרכי הקליניקה שלכם – תהליכי האפיון ותכנון מערכת לניהול קליניקה מאפשרת לכם גמישות רבה לשינויים שתרצו להכניס בכל עת כמו: התאמת ממשק התוכנה לאפליקציה לרופא או לאפליקציה למטופלים דיווחים וסטטוסים בכל הרמות, יצירה של מסגרת תפעולית ושפה מקצועית פשוטה ואחידה לכלל עובדי הקליניקה. כך גם התקשורת ביניכם משתפת. 

ניהול קליניקה

לסיכום, הקליניקה שלכם תנוהל בצורה יעילה וטובה יותר בעזרת התוכנה לניהול מרפאה שלנו המשלבת מערכת אחת ניהול זמנים, יומני מטופלים ועוד. אתם יכולים לראות ולרכז תחת "תיק הרפואי" של כל מטופל את ההיסטוריה הרפואית שלו או להכניס עדכונים חדשים. אם תרצו להכניס שינויים או לטפל בבעיה טכנית שקרתה אנחנו תמיד פה עבורכם!
התרשמתם וברצונכם לשדרג את הקליניקה שלכם? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ בחינם.