מעוניינים לשפר את ניהול המרפאה שלכם? כך תפעלו

בעבר ניהול מרפאות היה מתבסס לפי הטכנולוגיה שהייתה וברובה הייתה מבוססת על ניירת, טלפונים ופקסים במקרה הגרוע. אלו הם לא התנאים הכי טובים לניהול מרפאה משום שצריך לשמור על סדר וגם על תיקו הרפואי של כל מטופל והמידע שבתוכו של יזלוג לידיים שאינן רצויות. 

עם התפתחות הטכנולוגיה, התאפשר לחברתינו דוקטור מערכות בע"מ לפתח מערכת לניהול קליניקה בטכנולוגיית הענן חדשה, יעילה שתעזור לכם עם ניהול המרפאה בצורה שעוד לא חלמתם אפילו. בואו ונעשה לכם היכרות עם התוכנה הנקראת DOCTOR Clinix.

איך התוכנה שלנו יכולה לעזור בניהול מרפאות?

התוכנה שלנו מכילה פתרון מקיף לניהול קליניקות, מרפאות ומרכזים רפואיים. היא מכילה מערכת המשלבת ניהול מטופלים (EHR) וניהול מרפאות (CRM & ERP) הכוללת בתוכה מערכת לידים ומערכת לניהול לקוחות, והיא מערכת קלה ונוחה לשימוש. 

תוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות של פעולות בתוך מערכת התוכנה. אנו מחזיקים כמעל ל-100,000 משתמשים ושואפים לגדול ולצמוח עם עוד לקוחות שלנו.

ניהול מרפאה

מהם הפעולות שתוכלו לעשות שיקלו עליכם בניהול מרפאה?

בואו להכיר את כל הפעולות שתוכלו לבצע דרך מערכת התוכנה שלנו והבינו כיצד כל פעולה עוזרת לכם לייעל לכם במטלת ניהול מרפאה.
להלן הפעולות שניתן לעשות בתוך DOCTOR Clinix:

  • ניהול זמנים –  תוכלו בעזרת שילובה של מערכת CRM בתוך התוכנה שלנו אתם יכולים כך לנהל את הזמן נכון יותר בפעולות כמו: תזכורות לתורים למטופלים, סנכרון היומן שלכם לגוגל, זימון תורים אונליין, אישור תורים ע"י המטופלים שלכם ולנהל עימם תקשורת דרך הוואצאפ.
  • ניהול משאבי הארגון – תודות לשילובה של מערכת אחרת – ERP אתם יכולים ליהנות מפעולות כמו: ניהול יעיל של מערכת לניהול קליניקה, סניפים ומחלקות, ניהול משתמשים בצורה חכמה, יומני פגישות ומשרד, קשרי משפחות, סליקה אשראי, הנהלת חשבונות, מנגנוני ניהול תורים וחיבור למרכזייה.
  • ניהול רפואי – בעזרת המערכת EHR תוכלו לבצע מספר פעולות שלא יכולת מקודם והן: להוציא מרשמים, כרטיס טיפולים, שאלונים וטפסים דיגיטליים, ניהול מחירונים, ניהול מלאי,  בדיקת מצב רפואי וניהול מלאי. וכל זה זמין לכם גם באפליקציה למטפלים.

תודות לכלל הפעולות ש- DOCTOR Clinix בעזרת שלושת המערכות החדישות ביותר אתם חוסכים זמן, משאבי אנוש וכסף רב, וכך אתם מייעלים את ניהול המרפאה שלכם בקליק. ואתם יכולים להיפטר מכל הניירת שפעם הייתה הטכנולוגיה שבה השתמשתם בשביל לנהל את המרפאה שלכם.  

ניהול מרפאה

למה דווקא לבחור בחברתינו?

חברתינו, דוקטור מערכות בע"מ, מזקקת בתוכה 36 שנות ידע, ניסיון ותמיכה באפיון ותכנון של מערכת לניהול קליניקה שלנו. אנחנו שמים אתכם, הלקוחות שלנו, במרכז ועושים הכל כדי ליישם את אינספור המשובים ותובנות שאנו מקבלים מלקוחותינו לאורך שנות הפעילות שלנו על מנת ליצור את התוכנה לניהול מטופלים הכי טובה שאנו יכולים. 

בתחילת פעילותינו פעלנו על מנת לתת כלים אפקטיביים למרפאות, יחידות רפואיות, פקולטות לרפואה, מרכזים רפואיים ובתי חולים ברחבי הארץ. במרוצת השנים התרחבנו לעולם הדיגיטל והרחבנו את היכולות שלנו לעזור בענף הרפואה. בנינו מערכת שיכולה לעבוד גם כאפליקציה לרופא כיום אנו מציעים שירותים מתקדמים לענפי רפואה כמו: רפואת שיניים, אסתטיקה וניתוחים, קוסמטיקה, פסיכולוגיה, פסיכיאטריה, פיזיותרפיה, גיניקולוגיה, עיניים ולייזר רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, תזונה ודיאטה, נוירולוגיה ועוד.

לסיכום, החברה שלנו מזקקת לתוך התוכנה 36 שנות ניסיון, ידע והקשבה ללקוחותינו. בעזרת 3 מערכות עיקריות: EHR,CRM ו-ERP אתם תוכלו ליעל את ניהול המרפאה שלכם. אנו מציעים מענה היום לכל תחום בענף הרפואה. רוצים גם את התוכנה שלנו? השאירו פרטים לשיחת ייעוץ.