הטכנולוגיה של דוקטור קליניקס (Doctor Clinix) מאפשרת לכם המשך גדילת העסק שלכם בניהול מסודר ובקליטת לקוחות חדשים על ידי מערכת הלידים המשודרגת שלנו. ליד lead הוא למעשה כל פניה לעסק שלכם על ידי אדם המתעניין בשירותים שאותם אתם מעניקים. כיום, ככל שיכולת המענה שלכם לאותם לקוחות פוטנציילים מהירה ויעילה יותר, ההרגשה שתשדרו באופן בהיר לפונים החדשים, הוא מסר של יעילות ורמת מקצועיות גבוהה. זאת הסיבה שהיכולת שלכם להפוך את אותה שיחת טלפון ללקוח חדש, גדלה באופן מאוד משמעותי.

עסקים רבים, בוודאי בתחום הרפואה והבריאות, מתקשים לספק מענה מהיר, מסודר ובקרתי ללקוחות חדשים. מצב זה יכול לנבוע ממחסור בכוח אדם ומאי סדר ברשימת הפניות החדשות. כאשר לבית העסק אין מערכת לידים מקצועית ופשוטה לתפעול בו זמנית, המאפשרת תיעוד של כל הפניות החדשות והישנות, ותוך כדי גם תהליך קטלוג פנימי תזכורות ועוד פיצר'ים יעילים ועכשווים. מערכת לידים מאפשרת לכם ניהול מרפאה יעיל ומסודר יותר.

מחסור זה בתוכנה של מערכת הלידים גורם ללידים חדשים לחמוק לנו מבין האצבעות ולא לתת מענה מקצועי, להעלם מרשימות ידניות הפזורות פה ושם על דפי אקסל ולכן, ליפול בין הכיסאות ולהפסיד כסף!
זה יכול להיגרם בשל מענה איטי לעיתים, בגללו יאבדו הלקוחות עניין או את סבלנותם ויפנו כבר לגורם אחר ולא תורם לכם לניהול קליניקה בכלל. מטיפול מסורבל ולא ממוקד לאותו ליד יאלצו הלקוחות הפוטנציאלים שלכם אולי לשטוח את סיפורם בפני אנשים רבים מידי שלא יכולים לתת להם מענה, ולתת להם להבין שאינכם מקצועיים מספיק.

תוכנת הלידים, שלוקחת חלק ממערכת ניהול לקוחות, המשופרת של דוקטור קליניקס תאפשר לכם למקסם בצורה היעילה ביותר את הפניות החדשות ולהפוך את אותן פניות, ללקוחות החדשים שלכם. כל זאת תוך מתן שירות מעולה לפונים, וממחיש בפניהם את יעילות הקליניקה שלכם במתן מענה מהיר לגופו של עניין ללא סחבת וסרבול הנובעים הרבה פעמים ממחסור במערכת לידים חכמה המייעלת עבורכם את שירות הלקוחות ומעלה באחוזים ניכרים, באופן משמעותי ודרמטי של הפיכת פונים אנונימיים ללקוחות מן השורה.

מערכת הלידים שלנו היא למעשה תוכנה, שהיא אפליקציה למטפלים,  יעילה ומתחדשת שאוספת ומנהלת נתונים של לקוחות פוטנציאלים על ידי מיפוי לפרטים של המחלקה או האדם שיכול לתת מענה לאותה פנייה, הערות על כל ליד, תזכורות, משימות ועוד.

מאגר מידע מקצועי צריך לאפשר לכם לתת מענה שמכיל שני רכיבים חיוניים: מהירות המענה ללקוח החדש ומקצועיות ממוקדת המתבטאת בהבנת השירות הרלוונטי בקליניקה אליה שייכת הפנייה, באופן שהלקוח יקבל את המענה בדיוק השירות הרלוונטי. שני דברים אלו מגבירים את מערכת האמון בין הקליניקה ללקוח ומאפשרים הגדלה משמעותית של אחוז הלקוחות שהתווספו מסך כמות הפונים המתעניינים בשירותים שלכם. בסופו של דבר שתי תכונות אלו מאגדת את כל המידע תחת המערכת לניהול לקוחות.

בנוסף, מערכת הלידים מנהל את העובד/איש מכירות שלכם ולא להפך באמצעות בקרה מלאה של פעולות שקורות עם הלידים והסטטוסים שלהם אתם יכולים לבצע ניתוח סטטיסטיקות להבין מה נמכר יותר ומה פחות, לקבל החלטות נכונות. וכמובן לראות האם אנשי המכירות עומדים ביעדים ועושים את עבודתם נאמנה.

אנחנו בדוקטור קליניקס (Doctor Clinix) צברנו כבר 36 שנות ניסיון בהענקת פתרון מקיף לניהול קליניקות ,מרפאות ומרכזים רפואיים. בכלל זה, מערכת ניהול לקוחות והלידים שלנו הוכיחה את עצמה כמאפשרת הגדלת העסק והתפתחותו באופן מבוקר ומשוכלל לפרטי פרטים, תוך שמירת רמת השירות הגבוהה ביותר שתוכלו לאפשר ללקוחות שלכם. הטכנולוגיה שאנו מספקים ללקוחותינו, עוברת שדרוגים ושכלולים בהתאמה אישית, עד לפרט האחרון, כדי לאפשר לכם ניהול לקוחות מיטבי שיאפשר לכם להתרכז בשירות הייחודי שלכם מבחינה בריאותית במקום לבזבז זמן יקר באדמיניסטרציה מייגעת.

אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל הדגמה עם נציג שלנו כדי שנוכל לבנות לכם מענה מושלם לצרכים שלכם, ולהפוך את  הקליניקה שלכם לשווה יותר עם פתרונות וכלים מתקדמים.