אנו בדוקטור קליניקס מספקים לך כרופא, את כל התשתית הנדרשת באפליקציה לרופא ידידותית, המונגשת לכם מכל טלפון, טאבלט או מחשב. תשתית ניהולית ופיננסית על מנת שתוכל לנהל בקלות שירותי בריאות וקליניקה בריאה וצומחת, החל מניהול לוחות זמנים ויומני מטופלים, דרך הפקת חשבוניות, ניהול תיק רפואי של מטופל ועד ניהול לידים באופן שחוסך זמן וכסף. המרשם שלך לטכנולוגיה מונגשת המאפשרת לך סדר, חיסכון וצמיחה.

המענה המושלם לכלל הדברים הדרושים לניהול קליניקה, בהיבט הקליני, היכולת מעקב אחרי מטופל באופן מתועד המאפשר ראייה רוחבית של מצב המטופל, תרופות שניתנו לו, בדיקות שונות שנערכו והתוצאות, תגובות ואלרגיות וכל הפרטי פרטים שיאפשרו לכם לתת למטופל שלכם מענה שלוקח בחשבון את כל המכלול הזה בכל תקשורת אתו ובפגישה. בהיבט האדמיניסטרטיבי, תקבלו מענה שיאפשר לכם לקבוע תורים, לשלוח תזכורות לתורים, לנהל שיחות עם מטופלים ע"י מערכת ניהול לקוחות.

בנוסף, להוציא דו"חות שונים לפי הצרכים שלכם מבחינה קלינית, ניהולית ופיננסית. ברמה הפיננסית המערכת ניהול קליניקה תאפשר לכם סליקת כרטיסי אשראי, הפקת חשבוניות ודו"חות פיננסים ועוד פיצ'רים שיאפשרו לכם התייעלות עצומה. תוכלו גם לנהל מלאי של חומרים או מוצרים המשמשים אתכם ולקבוע תזכורות והתראות לפי מצב המלאי דבר שיקל עליכם בניהול מרפאה.

 Doctor Clinix, שהיא אפליקציה לרופא, מציעה חווית משתמש אינטואיטיבית לפחות כמו זו של הסמארטפון שלכם – חוויה שמעט מאוד פלטפורמות אחרות מסוגלות להציע. המערכת מודולרית, גמישה וניתנת להתאמה מלאה לכל עסק בכל גודל – החל מקליניקה ביתית ועד רשת מרפאות עתירת סניפים . רמת הגמישות והמודולריות של המערכת מאפשרת לכם ליווי טכנולוגי עם תשתית מושלמת שיכולה ללכת אתכם לאורך כל הדרך ולהשתדרג יחד אתכם במידה ותחליטו להגדיל את הקליניקה ולהעסיק רופאים נוספים, לדוגמא. 

המערכת נותנת מענה מותאם לכל תחום טיפול, לדוגמא: רפואת שיניים, מנתחים פלסטיים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים ורופאים המתמחים בכל תחום אחר כגון: פיזיותרפיה, גניקולוגיה, עיניים ולייזר, רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, תזונה ודיאטה, נוירולוגיה והפרעות קשב וריכוז, נוירופיזיולוגיה ועוד..

המערכת ניהול קליניקה שלנו היא מערכת מודולרית וניתנת להתאמה לפי מיפוי הצרכים הספציפיים בהתאמה לשירותים שאתם מעניקים ושאר משתנים המיוחדים לכם.

Doctor Clinix מזקקת 36 שנות ידע וניסיון באפיון והבנת צרכי לקוחות (רופאים), דבר המעניק לכם קרש קפיצה מדהים ביחס לקולגות שלכם בתחום, זאת בעקבות הסקת מסקנות, פיתוח ושדרוג תדיר אצלנו בית התוכנה דוקטור קליניקס. אנו מיישמים אינספור משובים ותובנות שהתקבלו לאורך השנים מאין ספור קליניקות ורופאים, ואתם מקבלים את כל זה במוצר חדשני שמתעדכן כל הזמן ומייעל באופן משמעותי עבור הקליניקה שלכם.

ניסיון מצטבר זה מאפשר לנו גם, לתת מענה עם הפיצ'רים הכי חדשניים והכי ידידותיים המתאימים למשתמש בכל רמת התמצאות טכנית כמו: מערכת ניהול מטופלים

כחברה המחזיקה מחלקת פיתוח גדולה, אנו נותנים מענה לבקשות /בעיות שעולות למרפאה גם לאחר שנים. המערכת גמישה וגדלה יחד אתכם – מהניסיון שלנו אנחנו יודעים שצרכים משתנים – לעבור מערכת זה זמן וכסף (והסבת נתונים שזה תהליך שכרוך במאמץ ,כסף ועלול לגרום לאיבוד מידע יקר למרפאה גם ללא ידיעתה כל הסבה פוגמת בנתונים בצורה כזו או אחרת בטח אם החברה המבצעת לא מומחית מספיק) אצלנו אנחנו מומחים בהסבה גם קליניקה קטנה שלוקחת את המערכת יכולה להיות שקטה שהמערכת תוכל לצמוח יחד ולתת מענה עוד שנים קדימה לגדילה שתבוא. 

הוותק, הניסיון והמקצועיות שלנו הופך אותנו לבחירה הטובה לטווח ארוך כחברת תוכנה טובה שיודעת להסב את הנתונים בבטחה ולבצע הטמעה טובה. במקרים אחרים הלקוח יכול לאבד נתונים (במיוחד שמדובר על נתונים חשבונאיים ורפואים) כל הלקוחות שלנו נהנים מראש שקט באמצעות גיבויים של כל המידע בשיטות אבטחה מתקדמות. 

המערכת עומדת בכל תקני אבטחת המידע הרפואי המחמירים בעולם ונותנת מענה למתקפות הסייבר הרבות שישראל חווה ,על כן האפליקציה לרופא של  דוקטור קליניקס היא הדרך הקלה והמאובטחת ביותר לצמיחת הקליניקה שלך